Úvod / Virtuálna prehliadka

Virtuálna prehliadka

Chcete už dnes vidieť, ako si môžete esteticky a funkčne zariadiť váš interiér?

Presvedčte sa online, prostredníctvom virtuálnej prehliadky, či vám vyhovuje dispozícia jednotlivých typov apartmánov a prebuďte svoju predstavivosť vďaka vizualizácii, ktorú sme pre vás pripravili. Vojdite a pomocou navigačných šípiek môžete kráčať interiérom nádherného apartmánu v Tatrách priamo až ku balkónu, ktorý vám poskytne výhľad na najvzácnejší kút slovenskej prírody.

Navrhli sme praktické a dostatočne priestranné apartmány, ktoré vám ponúkame ako holobyty, a tak si Váš apartmán môžete zariadiť podľa vašich predstáv. Našim partnerom je skúsené interiérové štúdio, v ktorom vám radi navrhnú interiér podľa vašich predstáv, od farieb, materiálov až po doplnky. Návrh pripravia tiež do trojrozmernej vizualizácie a v rámci autorského dohľadu zabezpečia aj samotnú realizáciu (viac o návrhu interiéru)

Tak dôležitá a zároveň krásna investícia si zaslúži viac ako len predaj "z papiera". Nechajte sa vtiahnuť do pocitu, že bývate vo svojom apartmáne v srdci Tatier.

Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)