Úvod / Lokalita

Lokalita

Exkluzívne miesto

Najvyššie položená tatranská osada, Štrbské Pleso, vás každý deň očarí jedinečnou scenériou majestátnych hôr, naplnených tým najzdravším vzduchom, aký si môžete predstaviť. So štítmi za sebou si v skoré ráno vychutnáte, ako slnko prebúdza celé Slovensko pod krásnymi Tatrami. Čarovnú atmosféru miesta podčiarkujú luxusné hotely, reštaurácie a kaviarne. Ak ste sa rozhodli pre apartmán v Tatrách, nemôžete si vybrať exkluzívnejšiu lokalitu.

Lokalita s víziou

Okolie Štrbského Plesa, podľa vyjadrenia spoločnosti TMR a starostu obce Štrba, čaká v najbližšom období množstvo atraktívnych investícií. V pláne je nová lanovka, dojazdová dráha lyžiarskeho areálu Park Snow a tiež praktické skvalitnenie okolia, ako nové povrchy ciest, úprava cesty okolo Štrbského Plesa. Pripravený je aj projekt zonácie, ktorý v horizonte niekoľkých rokov tatranské lokality odbremení od náročnej dopravy a umožní sprístupniť nové zaujímavé turistické ciele. Dlhodobé plány rozvoja už teraz lukratívnej lokality so stúpajúcim záujmom turistov, sú predpokladom pre perspektívne zvyšovanie budúcej hodnoty investície do apartmánu v Tatrách

Celé Tatry na dosah

Vďaka rýchlemu napojeniu na diaľnicu D1 viete v krátkom čase využívať aj ostatné destinácie našich hôr – strediská Jasná, Tatranská Lomnica a atrakcie pre váš relax a zábavu – Aqua City Poprad,  Tatralandia, Zakopane, golfové ihrisko Veľká Lomnica. Samotný Poprad a jeho letisko máte tiež na dosah ruky. 

Výnimočné zážitky v zime

Lyžovanie aj pre náročných ponúka miestny Park Snow, kde si prídu na svoje aj priaznivci zjazdového, skialpového aj bežeckého lyžovania. Vydať sa môžete na viac ako 26 kilometrov bežeckých tratí. Pre zjazd si môžete vybrať z deviatich kilometrov ľahkých a stredne ťažkých tratí. Keďže sa budete nachádzať na najvyššie položenom lyžiarskom stredisku, aj sezónu si užijete najdlhšie zo všetkých. Z vášho apartmánu ste na svahu doslova za niekoľko minút.

Aktívne leto pre celú rodinu

Priamo zo Štrbského Plesa si môžete zvoliť rôzne náročné turistické trasy podľa toho, ako zdatní turisti ste, alebo s kým sa vydáte na putovanie k úžasným a výnimočným miestam, ako je Furkotská a Mlynická dolina, či známy vodopád Skok. Pozrieť sa môžete na Popradské Pleso a odtiaľ pokračovať na Rysy, Ostrvu alebo Kôprovský štít. Alebo si s partnerom vychutnáte romantické člnkovanie na jazere a množstvo zo športových  a kultúrnych podujatí, ktoré sa pravidelne na Štrbskom Plese konajú. 

Uprostred národného parku

Ten pocit, keď môžete sebe a svojej rodine dopriať klimatické kúpele v nadmorskej výške 1360 m.n.n každučký deň. Bez ohľadu na to, či strávite deň prechádzkou alebo lyžovaním, či dokonca vysokohorskou turistikou, každý nádych prospeje vášmu zdraviu. Jedna z najkrajších lokalít nášho najvýznamnejšieho národného parku sa bude rozprestierať za oknami vášho apartmánu, stačí vykročiť a ste uprostred voňavých stromov.

Investícia do seba aj budúcnosti

Apartmány Armeria na Štrbskom Plese, vďaka kombinácii tej najlukratívnejšej lokality, kvality projektu a výstavby a možnostiam relaxu i zábavy, ponúkajú nielen benefity pre život a zdravie rodiny dnes, ale zároveň aj potenciál stabilných výnosov investície pri prenájme, ktorá bude ešte znásobená realizáciou dlhodobých plánov rozvoja okolia.

Kúpou tohto apartmánu získate už dnes.

 
Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)