Úvod / O projekte / Štandard apartmánov

Štandard apartmánov

Vysoký štandard bytov prispieva k pocitu pohodlia a bezpečnosti pri bývaní v apartmánoch. Navrhli sme praktické a dostatočne priestranné dispozície bytov a zariadili ich moderným vybavením, ktoré nijako neznižuje štandard, na ktorý ste zvyknutí doma. Nemusíte sa obmedzovať a môžete neobmedzene užívať komfortné bývanie uprostred krásnych hôr. 

Príjemné podlahové vykurovanie v zime poskytne plný komfort, akustické priečky zasa zabezpečia vaše súkromie. Kvalitné pripojenie na internet vám umožní okamžite zdieľať svoje zážitky s priateľmi a chrániť vás budú prvotriedne protipožiarne a bezpečnostné dvere aj bezpečnostné sklá na oknách.

Náklady na prevádzku výrazne znižujú použité izolačné trojsklá a reguluje ich majiteľ apartmánu sám vlastným nastavením teploty kúrenia a vody. V čase neprítomnosti tak nemusíte za kúrenie platiť vôbec. Keď sa  v zimnom období rozhodnete apartmán využiť, pomocou SMART bytovej stanice ovládanej na diaľku prostredníctvom mobilného telefónu apartmán „oživíte“  pár hodín pred svojim príchodom a ten už bude na svojho majiteľa čakať s plným komfortom. 

Štandard apartmánu na predaj

 • steny a stropy hladké ukončené hygienickou maľbou
 • apartmány sú od seba oddelené akustickými priečkami pre zamedzenie prenosu zvuku z jednotlivých apartmánov
 • zabudované podlahové vykurovanie
 • samostatná SMART bytová stanica - telefónom ovládateľná na diaľku - každý apartmán si samostatne reguluje kúrenie, teplotu vody, a tak si vie každý užívateľ samostatne regulovať výšku nákladov a neplatí kúrenie zbytočne v čase, ktorý tam nestrávi. Koľko teplej vody (či na kúrenie alebo na užívanie) spotrebuje, toľko reálne zaplatí. Horúca voda ide z kotolne do výmenníka priamo v byte, v ktorom sa pripravuje teplá voda na teplotu, ktorú si zvolí užívateľ. Bytová stanica je ovládateľná na diaľku telefónom, tým pádom si vie majiteľ úplne presne na diaľku regulovať teplotu a tým veľmi výrazne znížiť náklady v čase, keď apartmán neužíva.
 • príprava pre napojenie práčky v každej kúpeľni
 • podlahy pripravené na položenie kobercov alebo podlahovej krytiny 
 • protipožiarne a bezpečnostné dvere ohraničujúce apartmán
 • okná a balkónové dvere s izolačným bezpečnostným trojsklom
 • elektroinštalácia, dátové rozvody v stenách
 • bytový rozvádzač pred apartmánom na chodbe
 • vývod optickej kabeláže v každej izbe (provider Telekom)


Ak chcete vedieť viac detailov o vybavení a štandarde bytu, radi vám ich poskytneme. 

Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)