Úvod / O projekte / Interiérový dizajn

Interiérový dizajn

Krásny a pohodlný interiér si každý predstavuje inak, podľa svojich obľúbených tvarov a farieb, či praktických funkcií nábytku. Preto naše apartmány sú na predaj v základnom štandardnom vybavení a voľba vzhľadu interiéru je celkom na vás. Vieme, že ste veľmi zaneprázdnení a že svoj apartmán chcete využívať čo najskôr, zároveň nám záleží na výslednej kvalite bývania rovnako ako vám. Preto sme po starostlivom výbere našli skúseného partnera projektu, ktorý sa venuje návrhom a realizácii interiérov obytných, hotelových a iných komerčných priestorov od roku 1994 a ktorý vás zbaví starostí s návrhom interiéru a dozeraním na jeho realizáciu. Skúsenosti spoločnosti STA s.r.o. môžete využiť pri navrhovaní svojho apartmánu tak, aby bol taký krásny ako okolie, v ktorom sa nachádza.

Proces návrhu interiéru apartmánu

Nezáleží na tom, odkiaľ ste, v pohodlí domova môžete naplánovať a zrealizovať interiér vášho apartmánu na diaľku prostredníctvom nášho partnera. Celý proces spolupráce je veľmi jednoduchý. Štúdio bude mať od nás k dispozícii všetky podklady o apartmáne, pôdorysy, informácie o rozvodoch inštalácie a fotografie aktuálneho stavu. Na spoločných stretnutiach vám pomôžu vybrať farby, materiály a doplnky tak, aby ste mali dobrý pocit z interiéru prepojením estetiky a funkčnosti. Po ich odsúhlasení pripravia trojrozmernú vizualizáciu, ktorou získate konkrétnu predstavu, čo pomôže skompletizovať celkový návrh.

Dohliadnu na realizáciu za vás

Skôr, ako sa pristúpi k realizácii, budete presne poznať konečný výsledok a aj konkrétny položkový rozpočet. Náš partner je, v rámci autorského dozoru, pripravený dohliadať na všetky práce spojené s vytvorením interiéru podľa pôvodného návrhu, teda nie len na parametre dodaného materiálu, ale najmä na dodržanie stavebných postupov a kvalitu konečného výsledku. O každom postupe vás bude informovať, nie je teda nutné, aby ste pri realizácii trávili čas na mieste.

Vďaka spolupráci s interiérovým štúdiom v prvom rade ušetríte čas, ktorý by ste museli tráviť priamo pri realizácii, alebo cestovaním na miesto, zároveň však odborným dohľadom vykonávaných prác ušetria vaše peniaze. Nedôjde k neočakávaným nákladom z dôvodu voľby nevhodného materiálu alebo nesprávnych pracovných postupov. Na vás bude iba pripraviť si krásny návrh a nakoniec skontrolovať a prevziať hotový precízne pripravený  interiér apartmánu.

Nechajte sa očariť ukážkami navrhnutých interiérov vo fotogalérii alebo priamo v našej modernej virtuálnej prehliadke v tejto 3D vizualizácii.

 

 

 

Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)