Úvod / Investícia

Investícia

Unikátne spojenie najexkluzívnejšej lokality Vysokých Tatier a prepracovaného apartmánového projektu dali možnosť vzniknúť jedinečnej spoľahlivej investícii do nehnuteľnosti s vysokým potenciálom rastu hodnoty vďaka plánovaného rozvoju okolia.

Medzi najefektívnejšie a najstabilnejšie spôsoby investovania patrí investovanie do nehnuteľností v lukratívnych lokalitách s vysokým potenciálnym rastom cien. Ceny nehnuteľností na Slovensku vzrástli v období posledných dvoch rokov o cca 10%, pričom nárast hodnoty sa odvíja najmä od atraktívnosti miesta. 

Neopakovateľná príležitosť

Apartmány Armeria, postavené v srdci Vysokých Tatier, vo vyhľadávanej lyžiarskej a turistickej lokalite, ponúkajú istotu výnosu z prenájmu. Vysoká miera regulácie výstavby v oblasti národného parku s najvyšším stupňom ochrany navyše zaručuje, že rast ceny nebude brzdený novými ponukami bývania.  To premieňa apartmány Armeria na jednu z posledných možností, ako získať apartmán v najvyššie položenej tatranskej osade s prekrásnou scenériou. 

Vysoká hodnota investície

Hodnota investície je veľmi exkluzívnou kombináciou jedinečnej lokality (viac o výhodách), jej dlhodobej perspektívy rozvoja a kvalitou projektu od výstavby až po vysoký štandard bytov. Atraktívnosť lokality bude vďaka plánovaným investíciám s istotou naďalej rásť a apartmány svojim vysokým štandardom vždy ponúknu v rámci prenájmu služby na takej úrovni, akú očakávajú návštevníci Štrbského Plesa.

Praktická investícia tvorí výnos

Investícia do apartmánov Armeria vo Vysokých Tatrách je pripravená pre vás premyslene a veľmi prakticky. Projekt prináša vysokú kvalitu stavby a bývania, no nezaťažuje celú nehnuteľnosť priestormi, službami, či vybavením, ktoré by nebolo dostatočne využité, prípadne by nedokázalo konkurovať už tak bohatej ponuke v blízkom okolí. Inými slovami, s kúpou apartmánu nebudete investovať do spoločných priestorov a služieb ako wellnes, kapitál vložíte iba do tej časti projektu, ktorú môžete prenajať.

Apartmán využívajte aj prenajímajte

Obávate sa, že apartmán nebudete dostatočne využívať počas celého roka? V prípade záujmu, môžete svoj apartmán ďalej prenajímať po vlastnej linke, alebo prostredníctvom správcovskej spoločnosti, a tak si pohodlne zabezpečiť ďalší výnos z vašej investície cca 7-8% ročne pri 40% ročnej vyťaženosti apartmánu. Stále dostatok priestoru pre vás, vašu rodinu, relax, zábavu a užívanie víkendového bývania vo Vysokých Tatrách.

Možnosti financovania

Pre budúcich majiteľov apartmánov Armeria sme pripravili niekoľko alternatív financovania.

Financovanie

Pre budúcich majiteľov apartmánov Armeria sme pripravili niekoľko možností financovania. Rezervácia apartmánu Rezervačná záloha: 5000 EUR Rezervačná záloha na základe...

viac
Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)