Úvod / O projekte / Správa apartmánov

Správcovská spoločnosť

Aby ste mohli svoju investíciu čo najefektívnejšie zhodnotiť, bude výhodné ju pravidelne prenajímať. Nemusíte mať obavy z vykonávania aktivít a zo služieb, ktoré sú nevyhnutne spojené s prenájmom a musia byť vykonané na mieste, hoci vaše bydlisko je desiatky kilometrov vzdialené. O budovu a apartmány sa bude starať správcovská spoločnosť v potrebnom rozsahu, od upratovania, výmeny posteľnej bielizne, odovzdávania kľúčov až po prípadné opravy.

Predpokladané ceny za správu apartmánu

Uvádzame odhadované ceny za správu apartmánu, kalkulované s rezervou na základe m2 a vychádzajúc z priemernej návštevnosti iných apartmánových zariadení v správe správcovskej spoločnosti. 

1 izbový apartmán - 54 EUR 
2 izbový apartmán - 79 EUR 
3 izbový apartmán - 148 EUR

Výšku nákladov máte pod kontrolou

Výška nákladov je priamo úmerná využitiu apartmánu. Majiteľ si náklady na apartmán riadi sám prostredníctvom samostatnej bytovej stanice, cez ktorú si smartfónom na diaľku ovláda kúrenie, teplotu vody, a tak vo výraznej miere minimalizuje náklady v čase, kedy apartmán nevyužíva. 

Služby zahrnuté v cene

V tejto cene sú zarátané poplatky za elektrickú energiu a vykurovanie spoločných priestorov, poistenie nehnuteľnosti, upratovanie spoločných priestorov, údržbu technologických zariadení, správu bytu, fond opráv.

Správcovská spoločnosť zabezpečuje kompletnú správu nehnuteľnosti v zmysle zákona 182/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov:

  • vypracovávanie zálohových predpisov,
  • rozúčtovanie nákladov,

ďalšie služby:

  • preventívna a operatívna údržba spoločných a bytových priestorov,
  • zimná a letná údržba prislúchajúcich vonkajších plôch,
  • obsluha kotolne,
  • upratovací servis spoločných priestorov, čistenie fasády vrátane okien, zimná i letná údržba vonkajších plôch,
  • vykonávanie drobných opráv pre vlastníkov bytov.

 

doplnkové služby (podľa samostatnej dohody majiteľa a správcovskej spoločnosti) : 

  • upratovanie apartmánu (po prenájme, resp. po odchode majiteľa)
  • servis pri ubytovávaní hostí pri prenájme apartmánu
  • ďalšie služby podľa dohody

 

Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)