Úvod / O projekte / Developer

Developer projektu

Spojili sme lásku k najkrajšiemu kúsku slovenskej prírody so snom moderného celoročného rekreačného bývania, aby sme na trh priniesli apartmánové bývanie výnimočných vlastností. S rešpektom k vzácnemu okoliu, sme uprostred lesa priamo v Tatranskom národnom parku, vytvorili nehnuteľnosť s apartmánmi na predaj či prenájom s pohodlným prístupom, atraktívnym vzhľadom a očakávaným komfortom bývania. 

Vďaka dlhoročnému pôsobeniu na stavebnom trhu dokážeme pripraviť spoľahlivý projekt, ktorý spojí overené kvalitné stavebné materiály s modernými technológiami bývania a zabalí ich do moderného dizajnu, ktorý ladí s okolím. Stane sa tak kvalitnou, spoľahlivou investíciou a trvalou hodnotou minimálne závislou na pohyboch ekonomiky.

Pre klientov, okrem developerskej prípravy a výstavby samotnej nehnuteľnosti, prinášame aj služby spojené s hľadaním výhodného spôsobu financovania nákupu apartmánu, či starostlivosti o investíciu v ich neprítomnosti. 

"Našou prioritou je spojiť výnimočné projekty s výnimočnými klientmi, ktorí hľadajú trvalé hodnoty, a preto ocenia našu profesionalitu."

Radi sa s vami stretneme, poradíme pri výbere apartmánu, spôsobe jeho financovania a využívania.

Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)